Poslední novinky

Proč nemám ploché břicho, rozčiluješ se při pohledu do zrcadla… Která z nás by netoužila po krásně vytvarovaném břichu! Možná ti v cestě za vysněnou postavou brání některá z chyb, o kterých jsme se pro tebe rozepsaly níže.

Nechejte si nadělit pod stromeček cestu k postavě snů. U nás, v dámském kolektivu, se jednoduše zbavíte špatných návyků a motivujete se ke zdravějšímu životnímu stylu. Pro nové klientky sleva na první permanentku 500kč.

Skvělý tip na vánoční dárek🎄🎁🤩💪Dárkový poukaz do Fitness4woman- fitness centra pro ženy. Zvolte si cenu a hned jak otevřeme s námi můžete začít cvičit! Nabízíme osobní tréninky šité na ženské těla. Poukaz vám po zaplacení pošleme na vaši emailovou adresu. V případě zájmu volejte 776869661 nebo pište katerina.bajko@seznam.cz

Solárium

21.07.2020

Nově otevřeno ve FITNESS4WOMAN solárium značky Ergoline.

Využijte špatného počasí a omezení cestování a pojďte si radši zacvičit! Během prázdnin máte první hodinu s trenérem ZDARMA. Stačí jen zavolat 776869661 nebo přijít do naší posilovny a říct heslo PRAZDNINY.

Při redukci nadváhy je kupodivu důležité nehladovět. Nesmíme mít mezi jídly příliš dlouhé pauzy. Na druhou stranu k hubnutí nevede ani příjem stravy v příliš krátkých intervalech. Tělo pak nedostane žádný čas na pálení tukových zásob. Jak to, že nesmíme jíst příliš často ani příliš málo ? Nejprve trochu teorie...

Cvičíte jak o život, dřete v posilovně, ale kila přesto nejdou dolů? Chcete vytvarovat postavu, nicméně výsledek stále nikde? Vybrali jsme sedm zásadních prohřešků, kterých se při sportování dopouštíte, a ukážeme vám, jak se jim vyhnout.

Většina žen se mylně domnívá, že cvičení ve fitness je jen pro muže. Pravdou ovšem je, že ženy cvičení ve fitness centru potřebují mnohem víc než muži!