Ženy a POSILOVNA

06.01.2020

Většina žen se mylně domnívá, že cvičení ve fitness je jen pro muže. Pravdou ovšem je, že ženy cvičení ve fitness centru potřebují mnohem víc než muži!

Proč tomu tak je? Protože trénink v posilovně výrazně zvyšuje bazální metabolismus!

A co má společného trénink v posilovně a bazální metabolismus -právě posilovacím tréninkem zvyšujete procentuální složení aktivní tělesné hmoty svého těla a tím i množství energie, kterou váš organismus každodenně spálí.

Jak si toto ještě lépe představit v praxi? Jednoduchým příkladem - představte si, že do potu v tváři poctivě šlapete několik hodin týdně na rotopedu, přičemž ale své tukové zásoby spalujete vždy jen maximálně po dobu, co aerobní aktivitu provádíte (tzn. většinou ne déle než 45-60 min.). Naproti tomu, pokud si pravidelným posilovacím tréninkem zvýšíte svůj bazální metabolismus, spalujete tuky nejen po návratu z tréninku při sledování televize nebo čtení, ale i v průběhu celého spaní a druhý den při sezení ve škole či v zaměstnání!

Přijďte to vyzkoušet a poradit se do Fitness4Woman, fitness centra jen pro ženy. Rádi se vám budeme věnovat a pomůžeme k vaši spokojenosti, tak jako když se na nás obrátila Mgr.. Pavlína Hebnarová.

Přinášíme vám rozhovor s ní.

  1. Co vás motivovalo k tomu, začít navštěvovat Fitness4Woman?                                              Cítit se lépe, vypadat lépe a bojovat s genetickou průpravou.
  2. Máte pocit, že vám nový styl změnil životní postoj?                                                                Ano, změnila jsem názor na cvičení, protože nejen prospívá zdraví fyzickému, ale taky psychickému.
  3. Co jste dělala proto, že váš úspěch je tak viditelný?                                                 Pravidelnost cvičení a stravovací návyky pod vedením personálu Fitness4woman.
  4. Takže jde vyzrát i nad genetikou?                                                                                            Stojí to velké úsilí, ale určitě ten boj není marný.
  5. Co by jste vzkázala ženám, dívkám, které se rozhodují, jestli je posilovna to pravé...              Ať to zkusí, protože se jedná o cílevědomou a systematickou činnost, která je určitě účinnější než domácí cvičení nebo jen běh v přírodě...atd.
  6. Na závěr nám prozraďte jak dlouho cvičíte a jaké změny u vás nastaly.                               Cvičím 4 roky a zmenšení je dost znatelné pas -10 cm    boky - 6 cm      nohy - 5 cm na každé

Děkujeme za milý rozhovor a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.