O našem fitness

Fitness centrum jen pro ženy jsme v Kyjově otevřeli 13.3.2010. Posilovna je vybavena tak, aby vyhovovala potřebám a kondici ženského těla. Posilovací stroje jsou značky Kettler. Cvičení probíhá pod odborným dohledem fitness trenérky s možností osobních tréninků.

Dále u nás můžete využít různé cvičební pomůcky, jako jsou TRX, Bosu, slides, kettebelly, posilovací gumy nebo pěnové válce. 

Jsme tady jen ženy, takže rozumíme tomu, že někdy nemáte hlídání.  V našem fitku máme dětský koutek, takže maminky s dětmi jsou u nás vítány:)

 

Náš Tým

Nejste spokojeni se svou postavou? Cítíte se frustrovaně při pohledu do zrcadla?Chcete zhubnout, zformovat postavu, přibrat, zvýšit kondici, pomoci s odstraněním bolestí způsobených vadným držením těla nebo jen získat motivaci k tréninku? Toužíte získat zdravější a krásnější tělo? Kontaktujte nás a dovolte nám dosáhnout Vašich cílů. 

Kateřina Bajko - Osobní tenérka


Nabídka služeb

Naše fitness centrum je zaměřeno jen na ženy a sama jsem žena, proto nejlépe vím, co ženy nejvíce trápí. Problémové partie jako jsou stehna, boky, břicho. Dále vytíženost v domácnosti, tím pádem málo času a energie. Ženy potřebují jiný přístup než muži a odlišný trénink a stravu. Sestavuji cvičební plán, který využívá mimo klasických strojů taky pomůcky jako Bosu, TRX, gymnastické míče a předměty běžně dostupné v každé domácnosti. Samozřejmostí je výživové poradenství a komplexní péče.

Proč cvičit s osobním trenérem?

• s dobrým osobním trenérem budete mnohem úspěšnější a dosáhnete výsledků, kterých byste sami nedosáhli
• osobní trenér ví, čeho se vyvarovat - cvičení s ním je vždy bezpečnější a vyvarujete se začátečnických chyb
• s osobním fitness trenérem dosáhnete svých cílů rychleji a efektivněji
• s osobním trenérem máte vždy motivaci k tréninku
• osobní trenér Vám sestaví program šitý na míru
• osobní trenér Vám srozumitelně vysvětlí postup cvičení
• s osobním trenérem nebudete trénink rušit, protože víte, že na Vás čeká
• osobní trenér Vás nenechá se šetřit a odcvičíte trénink vždy lépe než sami
• osobní trenér pomáhá hlídat Vaše stravování

Nerozmýšlejte se příliš dlouho - začněte cvičit! 

Petra TomanováPravidla pro lekce cvičení ve Fitness4woman

Prvních 10 vstupů 3500 kč

Nejčastější frekvence je 2-krát do týdne což je 10 tréninků na měsíc. Po prvních 10 trénincích se cena snižuje, pokud si zakoupíte dalších 10 vstupů. Na poprvé Vám můžeme prodat jen 10 vstupů. Vyšší cena prvních 10ti tréninků je z důvodu přidané služby a to poradenství v oblasti správné životosprávy. Což znamená, že s klientem po tréninku probíráme, co by měl jíst, kdy by to měl jíst, proč je to či ono správné či špatné. Zásady správné regenerace, co pro sebe může udělat ještě doma, jak si jídlo připravovat a mnoho dalšího. Klient si tím vyjasní různé pochybnosti a mýty o stravě, tréninku a regeneraci. Dále dostane ukázkový jídelníček a uděláme mu analýzu těla.


Pokud se neomluvíte z domluveného tréninku alespoň 1 den dopředu do 18 h, lekce Vám propadne.
(neplatí pro urgentní situace)